BI Insight z prezentacją ana EOSC-hub Week 2020

W dniach 18-20 maja odbyła się konferencja EOSC-hub Week 2020. Tym razem wydarzenie organizowane było w formie konferencji online i zgromadziło przedstawicieli organizacji zaangażowanych w rozwijanie European Open Science Cloud.

Europejska infrastruktura naukowa tworzona jest przy wsparciu Komisji Europejskiej i ma przyczynić się do lepszego spożytkowania istniejących danych poprzez rozwój i połączenie infrastruktur badawczych oraz umożliwić badaczom z różnych krajów korzystanie z bezpiecznej infrastruktury służącej do przechowywania, udostępniania i wykorzystywania danych. 
EOSC-hub to szereg dyskusji i prezentacji przedstawicieli wszystkich środowisk i organizacji zaangażowanych w projekt budowy European Open Science Cloud. 

Z racji wspópracy BI Insight z EOSC DIH w ramach programu pilotażowego mieliśmy okazję uczestniczyć w wydarzeniu prezentując nasze rozwiązanie z obszaru Enterprise Contenet Management. 
Prezentację można oglądnąć tutaj 

Ciekawostką wydrzenia był konkurs na najlepszy plakat oraz film demo z prezentowanego systemu. Zgłosiliśmy swoje projekty w obu konkurencjach. 
Warto było podjąć wyzwanie, nasz plakat zajął I miejsce w swojej kategorii 

Film z demo zgłoszonym do kokursu można oglądnąć tutaj