Bieg Firmowy - biegamy i pomagamy

Stawiamy na aktywną integrację, dzięki której możemy również pomagać najbardziej potrzebującym. Drużyny BI Insight wzięły udział w charytatywnym evencie #biegfirmowy

Pomimo pandemii koronawirusa, pod koniec sierpnia odbyła się kolejna edycja „Biegu Firmowego” – charytatywnego przedsięwzięcia, które ma na celu zarówno niesienie pomocy podopiecznym Fundacji Everest, jak i promocję aktywności fizycznej oraz zdrowej rywalizacji. Tegoroczna edycja, ze względu na formę przeprowadzenia zyskała nazwę Remote Edition 2020. 

Podobnie jak w poprzednich latach, pięcioosobowe drużyny zmierzyły się z innymi na dystansie 25 km. Każdy uczestnik miał do przebiegnięcia 5 km. Jednak tym razem zamiast sztafety odbył się pewnego rodzaju bieg wirtualny. 

Nowa formuła pozwoliła na udział w biegu z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do Internetu i GPS. Organizator zapewnił dostęp do aplikacji mobilnej pozwalającej na zmierzenie dystansu i czasu.

BI Insight zadebiutował w biegu z dwoma drużynami. Części reprezentacji udało się spotkać i pobiec razem. Dzięki temu była chęć i mobilizacja do zdobycia lepszego czasu. Każdemu zawodnikowi udało się dobiec szczęśliwie do mety, niektórzy mogli się pochwalić świetnymi czasami, dla innych był to pierwszy, ukończony 5-cio kilometrowy dystans w biegu. 

Gratulacje :)