Czas dla DoRIS na CDO Forum

16 września nasi eksperci mogli wystąpić na #CDOForum i podzielić się wiedzą na temat danych nieustrukturyzowanych, które z jednej strony są skarbnicą wiedzy, z drugiej zaś mogą być kosztowym obciążeniem.

- Dane nieustrukturyzowane to ogromna liczba informacji, zawartych w dokumentach tekstowych, mailach, prezentacjach, stronach www, grafikach, itd… 
Zarządzanie nimi jest niezwykle ważne jeżeli firma chce pozyskać cenne informacje z dotychczas niewykorzystywanych źródeł. 
- Aby skutecznie analizować nieustrukturyzowane dane, konieczne jest korzystanie z narzędzi opartych na AI i uczeniu maszynowym, ponieważ ręczna klasyfikacja ogromnej ilości danych i wydobycie z nich cennej wiedzy jest czasochłonne i podatne na błędy.
To prawdziwe wyzwanie dla organizacji, które chcą lepiej rozumieć procesy zachodzące we własnej firmie, chcą przewidywać najbliższe wydarzenia i podejmować właściwe decyzje.

Dlatego jest z nami #DoRIS – system, który trafnie typuje przeszukiwane dokumenty w repozytorium i selekcjonuje ich treść. Potrafi rozpoznać intencję zapytania i potrzeby użytkownika oraz dostarczyć informacje spełniające oczekiwania.

Więcej o DoRIS