Za nami 8 edycja konferencji CDO FORUM

To była już 8 edycja konferencji Chief Data Officer Forum. Nie mogło zabraknąć obecności z naszej strony, gdyż Data Governance jest bardzo ważnym obszarem naszej działalności. jako Partner Merytoryczny wydarzenia przygotowaliśmy prelekcję na temat praktycznego wykorzystania sztucznej inteligencji w systemach integracji danych podstawowych.

Warunkiem właściwego podejścia do danych są jakość i ład w danych, budowa odpowiednio wysokiej kultury zarządzania informacją, a także dojrzałe procesy Data Governance. Ta myśl przyświecała ekspertom, którzy podczas CDO Forum 2021 podzielili się swoimi doświadczeniami! Wśród nich byli nasi eksperci, którzy w swojej prezentacji opowiedzieli o tym w jaki sposób Sztuczna Inteligencja i Machine Learning mogą pomóc w zarządzaniu danymi.

Po konferencji, wszyscy biorący w niej udział uczestnicy zostali zaproszeni na event wieczorny, który był okazją do bliższego poznania się, wymiany doświadczeń i rozmów biznesowych. Po tak długim czasie bez eventów stacjonarnych było to nam wszystkim bardzo potrzebne :)