Dołącz do Intelligence Team

Od 2006 roku w BI Insight łączymy technologiczną wiedzę i rynkowe doświadczenie. Od początku działalności naszą misją jest projektowanie i wdrażanie rozwiązań bazując na własnych, nowoczesnych produktach oraz najnowszych technologiach informatycznych.

Oferta pracy - architekt rozwiązań Data Science - BI Insight

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób z pasją, wiedzą
i doświadczeniem z obszaru projektowania i wdrażania aplikacji, na stanowisko:

Architekt Rozwiązań Data Science

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego na kierunkach technicznych lub ścisłych,
  • bogatego doświadczenia w obszarze projektów związanych w przetwarzaniem danych w systemach wspomagania decyzji,
  • znajomości teoretycznych podstaw działania metod uczenia maszynowego w obszarze: modeli predykcyjnych, modeli przetwarzania języka naturalnego, modeli przetwarzania obrazów,
  • doświadczenia w trenowaniu i wdrażaniu modeli uczenia maszynowego,
  • znajomości języków programowania (SQL, Python, R, Spark),
  • dobrej znajomości zagadnień dotyczących baz danych (relacyjne oraz nierelacyjne), rozwiązań komercyjnych i opensource,
  • znajomości narzędzi analityczno-raportowych,
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz efektywnego przyswajania wiedzy.

Mile widziane:

  • praktyczna znajomość zagadnień przetwarzania w systemach klasy Big Data,
  • znajomość rozwiązań analitycznych i uczenia maszynowego dostępnych w chmurze (Azure, AWS).

Zakres obowiązków:

  • pełnienie roli Lidera merytorycznego / Mentora dla innych członków zespołu,
  • organizacja  pracy nad modelami uczenia maszynowego z wykorzystaniem narzędzi mlops,
  • analiza wymagań klientów w obszarze optymalizacji procesów biznesowych
    z zastosowaniem sztucznej inteligencji, przygotowywanie propozycji rozwiązań,
  • planowanie projektów oraz nadzór merytoryczny nad przebiegiem prac,
  • projektowanie i wdrażanieusług wykorzystujących uczenie maszynowe,
  • budowanie świadomości stosowania dobrych praktyk oraz prowadzenie szkoleń wewnętrznych,
  • tworzenie dokumentacji projektowej oraz technicznej.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • ciekawe i ambitne projekty w obszarze Machine Learning, Big Data, Business Intelligence realizowane dla firm z listy TOP500,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • niezbędne narzędzia oraz szkolenia i wdrożenie na start,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwość realizowania własnych pomysłów w praktyce.

CV prosimy przesłać na adres: praca@biinsight.pl z dopiskiem ARCHITEKT ROZWIĄZAŃ DATA SCIENCE

Prosimy o dodanie wybranego zapisu w treści maila:
1. Oświadczam, że zapoznałem/am się z zasadami przetwarzania danych osobowych w związku z procesem rekrutacyjnym. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w obecnie prowadzonej rekrutacji w okresie 3 miesięcy.
2. Oświadczam, że zapoznałem/am się z zasadami przetwarzania danych osobowych w związku z procesem rekrutacyjnym. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w obecnej oraz prowadzonych w przyszłości rekrutacji w okresie 12 miesięcy

Kliknij aby przeczytać pełną treść Klauzuli Informacyjnej dot. przetwarzania danych w procesie rekrutacyjnym.