BI Insight

 
 

Jesteśmy stabilnym, systematycznie rosnącym zespołem doświadczonych specjalistów
w zakresie szeroko rozumianego Business Intelligence, Artificial Intelligence oraz Machine Learningu. 

 • Firma
 • O nas

Naszą misją jest dostarczanie Klientowi WIEDZY prowadzącej do trafniejszych decyzji.

BI INSIGHT wspiera klientów w rozwoju i w realizacji celów biznesowych dostarczając usługi i rozwiązania oparte
na najnowszych osiągnięciach technologii informatycznych.

Świadczymy usługi konsultingowe zarządzania jakością danych, usługi wdrożeniowe systemów klasy business intelligence, usługi analityki predyktywnej z wykorzystaniem mechanizmów uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji oraz dostarczamy autorskie produkty do zarządzania danymi.

Od 2006 roku w BI Insight łączymy technologiczną wiedzę i rynkowe doświadczenie. Od początku działalności projektujemy i wdrażamy rozwiązania bazując na własnych, nowoczesnych produktach oraz najnowszych technologiach informatycznych.

Znajomość zagadnień z dziedzin technologicznych i umiejętność ich wykorzystania umożliwia nam pracę
według najwyższych standardów.

Nasze wartości

Uważamy, że aby osiągnąć sukces musimy nieustannie poznawać i rozumieć naszych Klientów, przewidywać co cenią i jakie są ich oczekiwania.  Chcemy, aby nasi klienci otrzymywali niezawodne, zrównoważone, ale przede wszystkim opłacalne i dochodowe rozwiązania.

 

Do wszystkich naszych projektów podchodzimy w sposób systematyczny i zorganizowany, korzystając z naszej wiedzy  i dostarczając w ten sposób wiarygodne wyniki. Wyróżniają nas jasno zdefiniowane procesy, które zapewniają powtarzalną i wysoką wydajność przez cały czas.

Uważamy, że uczciwość jest podstawą zaufania i fundamentem wzajemnie korzystnych relacji ze wszystkim pracownikami, klientami i partnerami biznesowymi. Postępujemy zgodnie z wewnętrznymi procedurami, zasadami etycznymi i przepisami prawa.

Stale poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje. Nasz zespół kieruje się ciekawością i otwartością. Staramy się być elastyczni, aby stawiać czoła nowym wyzwaniom. Nasza niezależność i podejście do innowacji czynią nas przyszłościowymi.

Uważamy, że innowacyjność jest niezbędna do trwałego rozwoju. Opiera się z reguły eksperymentowaniu i na licznych, drobnych zmianach kierunku, które prowadzą do odkrywania nowych produktów, usług, rynków oraz modeli biznesowych.

Oczekujemy od pracowników pozytywnej postawy wobec firmy oraz jej wartości. Wiedzy oraz  świadomości jakie znaczenie ma jego praca dla wszystkich interesariuszy.

Co nas wyróżnia

co nas wyróżnia
 • kilkunastoletnie doświadczenie pomogło nam w wypracowaniu najlepszych praktyk i wysokiej jakości produktów oraz usług.

 • silne ukierunkowanie na rozwiązywanie konkretnych problemów biznesowych klienta.

 • innowacyjność przejawiająca się ofertą autorskich produktów
  oraz zastosowaniem technologii i rozwiązań liderów rynku IT.

 • znakomite kompetencje w zakresie informatyzacji i optymalizacji strategicznych obszarów działalności przedsiębiorstw i administracji.

 • uczciwość, rzetelność, niezawodność i długofalowa współpraca 
  z klientami.

0
       lat na rynku
0
       specjalistów
0
              zrealizowanych projektów

Posiadamy aktualny certyfikat jakości potwierdzający zgodność naszego systemu
z wymaganiami normy ISO 9001:2015 w zakresie usług analizy danych, wytwarzania oprogramowania analitycznego oraz sprzedaży oprogramowania do analizy danych.

Nasi Partnerzy

Uważnie dobieramy partnerów biznesowych, których produkty i usługi oferujemy naszym Klientom.

Zapraszamy do kontaktu

Napisz do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

+48
Szukaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez BI Insight S.A. w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz przedstawienia oferty marketingowej.          Klauzula informacyjna.