Usprawnij pracę

dzięki usługom przetwarzania tekstu

ANALIZA, KLASYFIKACJA I EKSTRAKCJA INFORMACJI Z DOKUMENTÓW Z WYKORZYSTANIEM SZTUCZNEJ INTELIGENCJI

Automatyczne Odczytywanie treści dokumentu (OCR)

Automatyczna interpretacja tekstu

Grupowanie / klasyfikacja dokumentów

Wyszukiwanie powiązań

Automatyczne
odczytywanie
treści dokumentu (OCR)

Automatyczna
interpretacja
tekstu

Grupowanie
i klasyfikacja
dokumentów

Wyszukiwanie
powiązań
w dokumentach

NLP - czym jest i jak może rozwijać Twój biznes? 

Przetwarzanie języka naturalnego (NLP) to technologia sztucznej inteligencji (AI), która umożliwia maszynie zrozumienie ludzkiego języka. Przetwarza nieustrukturyzowane dane, analizując je pod kątem trafności, różnic w pisowni czy znaczenia semantycznego. 

Analiza tekstu wykorzystuje (NLP) do przekształcania nieustrukturyzowanego tekstu w dokumentach i bazach danych w celu uzyskania spostrzeżeń i wzorców.
Umożliwia organizacjom wykorzystanie ogromnej ilości informacji, jaką mają do dyspozycji, w celu podejmowania kluczowych decyzji.

NLP może być wykorzystywane w wielu dziedzinach życia czy funkcjonowania firm. Podstawową jest jednak automatyzacja, która pozwala oferować lepszy poziom obsługi klienta, a także oszczędzać czas i pieniądze.

Usługi, rozwiązania i produkty

oparte na przetwarzaniu języka naturalnego.

Gotowy system DoRIS do analizy tekstu ułatwiający dostęp do nieograniczonych zasobów wiedzy zgromadzonej w postaci nieustrukturyzowanych dokumentów
Wybieraj spośród naszych różnych serwisów NLP, aby dopasować je do swoich konkretnych potrzeb:

OCR

Rozpoznawanie znaków
w dokumentach pdf lub obrazach. Pomaga zarządzać dużymi ilościami dokumentów w bardziej efektywny sposób bez potrzeby interwencji człowieka

Encje nazwane

Wykrywanie i klasyfikowanie nazwanych jednostek w nieustrukturyzowanym tekście do wstępnie zdefiniowanych kategorii, takich jak nazwiska osób, organizacje, lokalizacje itp.

Ekstrakcja słów kluczowych

Automatyczne wyodrębnianie najważniejszych słów i wyrażeń z tekstu. Odgrywa istotną rolę w lokalizowaniu i kategoryzowaniu artykułu pod kątem systemów wyszukiwania informacji.
Generowanie streszczeń

Automatyczne generowanie fragmentu tekstu do krótszej wersji, przy jednoczesnym zachowaniu kluczowych elementów informacyjnych
i znaczenia treści.

Procesowanie tabel

Wyodrębnianie informacji rozłożonych w tabelach, będących częścią formularzy z zachowaniem kontekstu, kolejności i treści w obrębie pojedynczych komórek tabeli

 

Uzyskaj szczegółowe informacje dzięki technologii NLP.

Od ekstrakcji metadanych po analizę nastrojów.
Pomożemy Ci zautomatyzować przetwarzanie dokumentów, aby odkryć informacje ważne dla Twojego biznesu.

Rozwiązania NLP mogą wspierać Twoją organizację na wiele sposobów

Automatyzacja żmudnych i czasochłonnych zadań, takich jak wprowadzanie danych i przepływy pracy przetwarzania dokumentów.

Dokładne wyszukiwanie Umożliwia użytkownikom wyszukiwanie określonych tematów i uzyskiwanie najlepiej dopasowanych wyników z dokumentów tekstowych, zdjęć, wideo i audio. Odbywa się to nie poprzez proste wyszukiwanie słów kluczowych, ale przede wszystkim poprzez analizę kontekstu. 

Use case – potencjał użycia

  • NLP - cese study - branza windykacyjna
  • NLP - cese study - Ministerstwo Rozwoju
  • NLP - cese study - branza energetyczna
  • NLP - cese study -klasyfikacja-kategoryzacja-dokumentów
  • NLP - automatyzacja zapytań wg kontekstu

Jak pracujemy / Etapy wdrażania NLP

Nasz podstawowy proces opiera się na różnych narzędziach do analizy tekstu i danych w celu uproszczenia interakcji człowiek-maszyna i umożliwienia firmom dostarczania cyfrowych doświadczeń nowej generacji, które są kontekstowo istotne, wysoce interaktywne i odświeżająco ludzkie.

Wstępne przetwarzanie tekstu zaczynamy od zebrania danych z wielu źródeł i zbudowania nieprzetworzonego korpusu tekstowego.
analiza danych identyfikowanie i usuwanie nieistotnych sekcji, wyodrębnianie zakodowanych metadanych i określanie formatu.
Reprezentacja i transformacja tekstu semantyczną, syntaktyczną i pragmatyczną analizę tekstu w celu uzyskania przeglądu treści możliwych do interpretacji.
Modelowanie sztucznych sieci neuronowych (ANN) i trenowania w celu zautomatyzowania uczenia się złożonych modeli językowych i behawioralnych
Ocena i wdrożenie model NLP jest testowany pod kątem wydajności w odniesieniu do szeregu parametrów uczących. Wskaźniki są przestrzegane i w razie potrzeby podejmowane są środki naprawcze

FAQ

Masz jakieś pytania?

Jesteśmy firmą zajmującą się technologią przetwarzania języka naturalnego, specjalizującą się w uczeniu maszynowym, sztucznej inteligencji i business intelligence. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania przetwarzania języka naturalnego dla Twojej firmy.

Przetwarzanie języka naturalnego (NLP) pomaga milionom ludzi w wykonywaniu podstawowych zadań, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. NLP służy do kodowania, przesiewania, a następnie automatyzacji kodowania, sortowania i odpowiadania na cyfrowe materiały pisane, takie jak sprawdzanie pisowni, przewidywanie tekstu i zamiana tekstu na głos.

Na całym świecie istnieją setki firm, które świadczą usługi NLP bezpośrednio lub w ramach innej usługi. Znane firmy i start-upy wykorzystują tę technologię do świadczenia wysokiej jakości usług.

Kliknij i zacznij pisać

Kliknij i zacznij pisać