We Bring Knowledge to Business

BI INSIGHT jest stabilnym, systematycznie rosnącym zespołem doświadczonych specjalistów w zakresie szeroko rozumianego Business Intelligence, Artificial Intelligence oraz Machine Learningu.
Od 2006 roku w BI Insight łączymy technologiczną wiedzę i rynkowe doświadczenie. Od początku działalności naszą misją jest projektowanie
i wdrażanie rozwiązań bazując na własnych, nowoczesnych produktach oraz najnowszych technologiach informatycznych.
Znajomość zagadnień z dziedzin technologicznych i umiejętność ich wykorzystania umożliwia nam pracę według najwyższych standardów.

BI INSIGHT wspiera klientów w rozwoju i w realizacji celów biznesowych przez efektywne wykorzystanie systemów klasy Business Intelligence oraz narzędzi
w obszarze Data Governance.
Oferujemy rozwiązania w zakresie hurtowni danych i raportowania w połączeniu
ze sztuczną inteligencją. Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem systemów wykrywania i przeciwdziałania nadużyciom (Fraud Management &AML). Jesteśmy także dystrybutorem rozwiązania w zakresie Customer Experience Analytics wspierającego optymalizację obsługi klienta poprzez stronę www lub aplikację mobilną.

Co nas wyróżnia

Wiedza i wieloletnie, praktyczne doświadczenie we wdrażaniu systemów Business Intelligence, zapewniające realną wartość i szybki zwrot z inwestycji.

Działamy na rynku od 14 lat. Zdobyta w tym czasie wiedza oraz doświadczenie pomogły nam w wypracowaniu najlepszych praktyk i wysokiej jakości produktów oraz usług.

Wykorzystywanie własnych komponentów oprogramowania, umożliwiające skrócenie czasu realizacji projektu i redukcję ryzyka związanego z wdrożeniem. Komponenty te zostały wypracowane podczas dotychczasowych wdrożeń i opierają się na wiedzy zdobytej w oparciu o potrzeby Klienta.

​Nacisk na metodykę prowadzenia projektu, która umożliwia dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości i znacznie skraca czas wdrożenia.

Skuteczność i elastyczność działania, umożliwiające zaprojektowanie każdego systemu pod kątem potrzeb konkretnego Klienta. Każde przedsiębiorstwo różni się pod względem infrastruktury, organizacji czy zasobów. W BI Insight jesteśmy w stanie wdrożyć system dokładnie dopasowany do potrzeb organizacji.

Zapewnienie, że system Business Intelligence przyniesie realną wartość dodaną i korzystnie wpłynie na rentowność przedsiębiorstwa (ROE).

biinsight-follow.jpg

Nasi Partnerzy

Client 1

Certyfikat jakości

Image
biinsight.jpg

Bądźmy w kontakcie

Śledź nas również w mediach społecznościowych,
aby być na bieżąco z aktualnościami BI Insight.

Aktualności
Zespół
Kariera
Referencje

Zapraszamy do kontaktu

Proszę wypełnić wymagane pola
Proszę wypełnić wymagane pola