Aktualności

Konferencja Systemy Informatyczne w Energetyce już za nami

Konferencja SIwE za nami

W dniach 1-2 grudnia odbyła się 20 edycja Konferencji Systemy energetyczne w Informatyce. Wydarzenie było kierowane do przedstawicieli branży energetycznej, dostawców sprzętu i rozwiązań IT, a także do środowisk naukowych.
Nie zabrakło i naszych przedstawicieli, którzy na tę okazję przygotowali również interesującą prelekcję.

Konferencja SIwE' jest największą ogólnopolską branżową imprezą, poświęconą zagadnieniom IT w energetyce. Od samego początku swego istnienia cieszy się dużym zainteresowaniem. Adresowana jest przede wszystkim do użytkowników systemów informatycznych w energetyce.

Celem konferencji jest prezentacja rozwiązań IT wykorzystywanych w energetyce zawodowej oraz zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci energetycznej. Jest to również idealna okazja, by spotkać się z przedstawicielami branży energetycznej i sektora IT, zorientować się w aktualnościach z rynku i zapoznać z ciekawostkami i trendami.

My również mieliśmy okazję zaprezentować również nasze dokonania w tym obszarze. Nasz ekspert, Andrzej Burzyński wystąpił z prelekcją na temat Wykorzystania algorytmów AI do prognozowania w energetyce rozproszonej.

Do zobaczenia za rok!
SIwE'21 - prelegent BI Insight - Andrzej Burzyński
SIwE'21 - prelegent BI Insight_Andrzej Burzyński