Aktualności

Co słychać w BI Insight

Eksperci z BI INSIGT na Forum Usług Płatniczych

Czym jest Data Governance? Jak wdrożenie Data Governance wpływa na bezpieczeństwo danych? Jakie są korzyści dojrzałego Data Governance? O tym nasi eksperci mieli okazję opowiadać podczas konferencji Forum Usług Płatniczych.

Forum Usług Płatniczych odbyło się miesiąc po wejściu w życie wszystkich zapisów dyrektywy PSD2. Od samego początku prac nad jej wdrożeniem, kwestie bezpieczeństwa stanowiły najważniejszy obszar zainteresowania banków. Podczas konferencji poruszane były tematy związane z digitalizacją usług płatniczych, szczególnie pod kątem bezpieczeństwa klienta.

Bezpieczeństwo i jakość danych, to zagadnienia, o których możemy dużo opowiadać. Ekspert z BI Insight podczas swojej prelekcji podzielił się sporą dawką wiedzy z zakresu Data Governance, czyli koncepcji dbania o najważniejsze aktywa organizacji, którymi są dane. Dane, które muszą być starannie zarządzane, a więc należycie rozpoznane, godne zaufania, w pełni kontrolowane i nadzorowane.

Przedstawiciele BI Insight na stoisku firmowym

Prelekcja eksperta BI Insight podczas konferencji

Prelekcja eksperta BI Insight

Stoisko firmowe BI Insight na konferencji FUP

 

Chcesz wiedzieć więcej czym jest DATA GOVERNANCE? Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.