Business Intelligence

 
 

Zaawansowane usługi przetwarzania i analizy danych

  • Obszary rozwiązań
  • Business Intelligence

Dostarczamy kompleksowe usługi w zakresie analityki biznesowej, wdrożenia rozwiązań i narzędzi Business Intelligence dla centrów raportowania, migracji rozwiązań BI i budowy hurtowni danych.

Analiza danych w biznesie

Wspieramy klientów we wszystkich fazach projektu informatycznego, poczynając od strategi i i analizy, przez projektowanie oraz implementację rozwiązań, aż do wdrożenia gotowego systemu informatycznego i jego dalszego rozwoju. Zapewniamy również obsługę w zakresie integracji i utrzymania systemów informatycznych, zarządzania projektami informatycznymi, projektowania strategii rozwoju systemów oraz prowadzenia analiz biznesowych niezbędnych w procesie informatyzacji.

Przykładamy szczególną uwagę do rozpoznania i zrozumienia potrzeb klientów, by na tej podstawie wypracować optymalne rozwiązania. Profesjonalne podejście do realizacji projektów stanowi najczęściej początek długofalowej współpracy.

Standardy firmowe

Jesteśmy ekspertami w realizowaniu projektów metodami zwinnymi (ang. Agile), które pozwalają znacznie ograniczyć ryzyko prowadzenia złożonych przedsięwzięć, przyspieszyć uzyskanie korzyści biznesowych przez klientów, a także obniżyć koszty realizacji projektów. Podejście zwinne wcielamy w życie używając Scrum, najpopularniejszej obecnie i najbardziej rozwiniętej metody tego typu.

projektowanie i implementacja

Od początku działalności naszą misją jest projektowanie i wdrażanie rozwiązań bazując na własnych, nowoczesnych produktach oraz najnowszych technologiach informatycznych. Znajomość zagadnień z dziedzin technologicznych i umiejętność ich wykorzystania umożliwia nam pracę według najwyższych standardów.

Rozwiązania i usługi

Oferujemy innowacyjne rozwiązania techniczne dla przedsiębiorstw, szyte na miarę i specyficzne dla różnych branż, które wspierają rozwój Twojej firmy. Kompleksowe usługi w zakresie analityki biznesowej, wdrażania rozwiązań, w których wykorzystane są narzędzia BI.

bi Reports Daily

Automatyczna wysyłka raportów. Rozszerzenie funkcjonalności narzędzia Business Intelligence - MS Power BI Report Server dedykowany do wersji on-premise.

Hurtownie danych

Zaawansowane hurtownie danych, pozwalające organizacjom nadążać za rozmiarem i złożonością ogromnych ilości danych.

bi Energy Forecasting

System umożliwiający prognozowanie wytworzenia i zużycia energii elektrycznej oraz gazu.

bi Controlling Management

Rozwiązanie umożliwia analizę, filtrowanie i drążenie 
wielowymiarowych raportów w czasie rzeczywistym.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy ekspertami w realizowaniu projektów metodami zwinnymi (ang. Agile).
Oferta autorskich produktów oraz zastosowania technologii i rozwiązań liderów rynku IT.


Znakomite kompetencje w zakresie informatyzacji i optymalizacji strategicznych obszarów
działalności przedsiębiorstw i administracji.


Uczciwość, rzetelność, niezawodność i długofalowa współpraca z klientami.

Buduj swój biznes z wartościowymi danymi

Napisz do nas. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

+48
Szukaj

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez BI Insight S.A. w celu odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz przedstawienia oferty marketingowej.          Klauzula informacyjna.